Merak Ettikleriniz

Hangi kahveyi kullanıyorsunuz? Kahvenin orijini nedir?

Kahve çekirdekleri yetiştirildikleri bölgenin ikliminden ve toprak yapısından etkilenir. Biz de OBSESSO için, Hindistan’dan muson rüzgarlarıyla kurutulmuş, düşük asiditeye sahip ve baharat aromalarını içinde barındıran kahve çekirdeklerini tercih ediyoruz. İlk yudumda aldığınız lezzet ve yumuşak tat; damağınızdan geçerken hafifçe sertleşir. Böylece en sonunda ağzınızda, kendinizi ödüllendirmenin verdiği haz gibi, yoğun kahve tadı kalır. OBSESSO, ödül gibi bi’ deneyim!

Ürünleriniz nasıl bu kadar yoğun kıvamlı?

Sırrımız: gerçek süt! OBSESSO’nun içinde süt tozu yerine tamamen gerçek, doğal süt kullanıyoruz. Fabrikamızda üretirken de sütün tüm besin değerlerini ve pH dengesini koruyoruz. İşte karşınızda o vazgeçemediğiniz yoğun kıvam!

Gerçek Sütten üretiliyor ne demek?

Hazır süt tozu kullanmak yerine, normalde de evinize aldığınız gerçek sütü tercih ediyoruz. OBSESSO’nun kendine has lezzetini korumak için gerçek sütün kahveye kattığı kremamsı etkiyi kullanıyoruz. E tek bi’ yudumla hayattan daha da keyif aldığınızı hissettiren OBSESSO’nun yoğun kıvamı nereden geliyor sanıyorsunuz? 😊 OBSESSO, ödül gibi bi’ deneyim!

Ürünleriniz ne kadar şeker içeriyor?

Herkesin kahve tercihi farklı, yaptığımız tat testlerinden bunu öğrendik. 😊 Kimisi kahvesini daha tatlı severken, kimisi daha sert seviyor. Biz de bu sebeple herkesin içmekten mutlu olacağı, birbirinden farklı soğuk kahve çeşitlerini size sunmaya çalışıyoruz. Yumuşak içim sevenler için sütü bol OBSESSO Latte %7,1,, çikolatalı sevenlere Mocha %5,7,güçlü tatları tercih edenler için hazırlanan OBSESSO Black %5,8, Karamel lezzetinden vazgeçemeyenler için Caramel Macchiato %6, mistik tatların takipçileri için Chai Tea Latte %8 ilave şeker içerirken,en keskin soğuk kahve deneyimini yaşamak isteyenler için OBSESSO Black Şekersiz ise ilave şeker içermez.

Koruyucu katkı maddesi içerir mi?

OBSESSO’nun içinde tabii ki hiçbir koruyucu katkı maddesi bulunmuyor. Siz raftan alıp gönül rahatlığıyla için diye ürünlerimizi fabrikalarımızda yüksek sıcaklıkta sterilize ediyoruz. Ağzı açılmadığı sürece steril halde saklayabilirsiniz; bir kez açarsanız da soğuk ve yavaş içiniz! 😊

Ürünlerinizde raf ömrünü nasıl koruyorsunuz?

Soğuk olarak hazırladığımız kahveleri OBSESSO tenekelerine dolduruyor ve ağzını kapatıyoruz. Daha sonra ağzı kapalı teneke kutularımızı yükseklik sıcaklık ve basınçta bekleterek pastörize ediyoruz. Elde ettiğimiz uzun raf ömrüyle, geriye OBSESSO’nun keyfini uzun uzun çıkarmak kalıyor. 😊

Raf ömrü ne kadar?

Her anın tadına daha çok varın diye ürünlerimizin raf ömrü 12 ay. Soğuk ve yavaş içiniz!

Latte Nedir?

Latte aslında İtalyanca’da süt anlamına geliyor. Klasik espressonun üstüne sadece süt ekleyerek hazırlandığı için de, dünyanın en ünlü kahve çeşitlerinden birisine ismini vermiş! Havaların ısınması, lattenin içine buz parçalarının düşme vaktinin geldiğinin habercisi. Biz de bu yaz hissini istediğiniz zaman tadın diye OBSESSO Iced Coffee Latte’yi hazırladık! %36 gerçek sütten oluşan OBSESSO Latte ile insanın içini kıpır kıpır eden uzun yaz günlerini, tatlı sahil esintisini her mevsim yudumlayabileceksiniz.

Mocha Nedir?

Lattenin çikolatalı hali desek yeri. 😊 Kahveyi aldık; latte gibi süt ekledik; bir de çikolata tadı için kakao ekledik! Gerçek sütün kahve ve çikolatayla yakaladığı müthiş uyumu, kendini ödüllendirmek isteyenler için OBSESSO Iced Coffee Mocha’da yakaladık! Kahvesini çikolata tadında tercih edenler için birebir olan OBSESSO Mocha, %55,8 kahve, %38 gerçek süt ve kakaodan oluşuyor. Soğuk ve yavaş içiniz.

Black Nedir?

Yoğun kahve tadını sevenler için, güçlü bi’ kahve deneyimi! %90’ı kahveden oluşan, düşük miktarda süt ve şeker içeren OBSESSO Black, hep bi' tık fazlasını isteyenler için.

Black Şekersiz Nedir?

Kahve içme deneyimini en uçlarda yaşamayı sevenler için hazırladığımız Black Şekersiz, %100 kahveden oluşur. Süt ve şeker içermez.

Yoğun Kahve tadını seviyorum. Hangi ürünü önerirsiniz?

Düşük miktarda süt ve şeker içeren OBSESSO Black’i denemeye ne dersin? %90 oranında kahve içeren Black; serinlemek, uyanmak ya da anın keyfine daha fazla varmak için birebir. Adeta yoğun kahve deneyimi! Eğer kahveni tamamen sütsüz ve şekersiz tercih edenlerdensen, özünde olmayan her şeyden uzak, en keskin soğuk kahve deneyimi için Black Şekersiz tam sana göre. 😊

Laktozsuz ürününüz var mı? Laktoz intoleransım var. İçebilir miyim?

Black şekersiz ürünümüz süt de içermez. Laktoz intoleransınız varsa Black Şekersiz’i güvenle tüketebilirsiniz.

OBSESSO’nun üreticisi kim?

OBSESSO, DİMES güvencesiyle Türkiye’nin tenekede soğuk kahve üretim kapasitesi en yüksek olan DİMES İzmir fabrikasında, uzman üretim ve kalite mühendislerinin imzasıyla üretilmekte. Gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz!

OBSESSO’nun fiyatı ne kadar?

Fiyat politikaları, satış noktalarına göre değişkenlik göstermekte. Bu sebeple kesin bir satış fiyatı ne yazık ki verememekteyiz.

Caramel Macchiato Nedir?

Karamelden vazgeçemeyenler için bambaşka bir soğuk kahve! Dengeli tadı, süt kahve ve karamelin mükemmel uyumu ile ödül gibi bi deneyim!

Chai Tea Latte Nedir?

Uzak doğunun mistik esintilerini sevenler burda mı? Kakule, tarçın, karanfil… Sütün yoğun ve yumuşak kıvamını birbirinden güzel baharatlarla zenginleştirerek tatlı ve baharatlı notaların muhteşem uyumunu yakaladık. OBSESSO Chai Tea Latte. Tüm dikkatleri üzerine toplamayı sevenler için.